L’Acadèmia Mèdica Homeopàtica de Barcelona convida l’ACHUVH a presentar-s’hi

Aquest dimecres 31 de maig, a les 19:30 h, l’Acadèmia Mèdico Homeopàtica de Barcelona (amb més de 125 anys d’existència), ha convidat la Junta de la nostra associació a presentar-se davant la seva Junta Directiva a la seu de la institució.

A més de presentar el sentit i els objectius de l’associació, els membres de la Junta plantejarem algunes peticions a l’AMHB, entre d’altres:

  • que l’AMBH comuniqui a tots els seus socis de l’Acadèmia l’existència de la nostra Associació i els faci arribar el tríptic informatiu de l’ACHUVH;
  • que, al més aviat possible, també es pogués fer un acte de presentació obert al públic de la nostra Associació a la seu de l’Acadèmia, perquè ens plauria d’encetar la màxima col·laboració institucional, per a bé  dels malalts i dels pacients que a Catalunya han fet, fan i faran l’opció terapèutica de l’Homeopatia, per a ells o per als seus.

En breu, doncs, podrem informar-vos dels resultats d’aquesta important trobada.

Deixa un comentari

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir els comentaris brossa. Apreneu com es processen les dades dels comentaris.